Planujesz wydarzenie firmowe? Chcesz zmotywować swoich pracowników?

Warszawa

WarszawaJako firma pragniemy tworzyć wspomnienia, do których nasi Klienci wciąż chcą wracać. W tym celu przygotowaliśmy bogatą ofertę wycieczek jednodniowych.

Wizyta w stolicy udowodni wszystkim, że nauka wcale nie musi być nudna. Z pewnością przyczyni się do tego odwiedzenie Centrum Nauki Kopernik. Każdy mały i duży uczestnik znajdzie tu coś, co go zainteresuje, a co więcej, zadziwi. Gwarantujemy również niezapomniane wrażnia podczas seansu multimedialnego w Planetarium. Pryjrzymy się gwiazdom na Niebie Kopernika.

Następnie czeka nas spacer po Warszawie, gdzie dołączy do nas Przewodnik. Razem z nim poznamy dzieje najważniejszych obiektów w Warszawie, m.in. Zamku Królewskiego, czy Grobu Nieznanego Żołnierza. Bez wątpienia poleci nam też najbardziej atrakcyjne miejsca, w których będzie można spędzić chwilę czasu wolnego.

Proponowany program obejmuje:

     - Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik
     - Wizyta w Planetarium
     - Spacer po mieście z Przewodnikiem

 

Cena zawiera:

  • bilety wstępu do przewidzianych w programie atrakcji
  • obsługę pilota przez cały okres trwania wycieczki
  • usługi przewodników, jeśli przewidziane w programie wycieczki
  • ubezpieczenie NNW uczestników i opiekunów na kwotę 10 000 zł
  • bezpłatny udział opiekunów

 
Cena nie zawiera:

  • transportu uczestników wycieczki

 

  

Cena od: 89 zł

(kalkulacja dla 45 uczestnkiów
oraz 4 opiekunów)

 

przycisk

  • Transport

Na życzenie zamawiającego zapewniamy przejazd komfortowym autokarem z każdego miejsca Polski, negocjując korzystne stawki. Nieważne, czy jedziemy na tydzień do Francji, czy na trzy dni w Góry Świętokrzyskie - zapewnimy Państwu klimatyzowany autokar, prowadzony przez wykwalifikowanych i sprawdzonych kierowców.

  • Nieszablonowe realizacje

Realizujemy wycieczki zarówno na terenie całej Polski, jak i Europy - jeśli tylko macie pomysł, jakie miejsce chcielibyście odwiedzić - zadzwońcie, a my coś zaproponujemy :) 

 KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65