Planujesz wydarzenie firmowe? Chcesz zmotywować swoich pracowników?

Obóz Paintballowy - Morze

oboz Tropem

Dwie grupy wiekowe: 12-14 lat i 15-17 lat
Termin: 13-23.07.2019

Cena: 1840,00 zł 

Cena: 1790,00 zł

Spragniony adrenaliny? Wyrusz z nami w bój o puchar paintballowy! Kilkanaście trybów i scenariuszy do wyboru - nieśmiertelne "capture the flag", bezlitosny deadmatch oraz jedynie u nas - ochrona VIPa z wykorzystaniem tarcz taktycznych! Oprócz tego granaty, flary dymne, łączność radiowa, rekwizyty bomb, apteczek i wiele innych...

Ostrzeżenie! Pamiętaj, że resztki farby z Twoich dwóch tysięcy kulek zejdą dopiero po 5 praniu.


 • Paintball

Lubisz kolorować? Nie? A jeżeli zamiast kredek dostaniesz... marker paintballowy?! Pokoloruj drużynę przeciwną, zabierz im flagę i walcz o zwycięstwo! A dla najodważniejszych przygotowaliśmy strój lisa. Czy uciekniesz przed myśliwymi?

Spróbuj woodsball'a - rozgrywek paintballowych na naturalnym terenie. Drzewa, liście, doliny - wykorzystaj to do pokonania przeciwnika. A gdy już znudzi Ci się chowanie za drzewami i "kolorowanie" przeciwników z za krzaka to zmierz się podczas specjalnie przygotowanych scenariuszy.

oboz Tropem
 • Przykładowe scenariusze:

NOWOŚĆ!! - zbuduj okopy i broń terytorium. Wygrywa ten, który pierwszy strąci wszystkie cele przeciwnika lub wyeliminuje graczy drużyny przeciwnej. Aaa no i całość dzieje się nocą, przy świetle księżyca i pochodni!

Bezwzględni terroryści porwali 3 zakładników. Waszym zadaniem jest ich uwolnić bez poniesienia strat własnych. Ośmiu CT, pięciu TT i 3 V.I.P.ów. Do dyspozycji dwie tarcze balistyczne dla CT i 2 razy więcej amunicji dla TT. Wystarczy Wam odwagi?

oboz Tropem
 • Łucznictwo

Robuś Kaptur podobno potrafi przebić jedną strzałę za pomocą drugiej. U nas nauczysz się gdzie jest gryf, brzusiec i próg w łuku oraz spróbujesz upolować dziczyznę ;)

 • Ścianka wspinaczkowa

Poczuj przypływ adrenaliny 8 metrów nad ziemią! Odważ się pokonać wysokość i patrz na resztę z góry. Pod okiem doświadczonych instruktorów nauczysz się podstawowych węzłów, pokonasz ściankę wspinaczkową a nawet poznasz zasady asekuracji!

oboz Tropem
 • Strzelnica pneumatyczna

Nowa, profesjonalna strzelnica mobilna! Spróbuj swoich sił w strzelaniu do celu. Naładuj broń śrutem, wyceluj i traf w 10! Minimum 3 serie po 3 strzały dla każdego!

 • Sporty niestandardowe

Przejadła ci się noga i koszykówka? To świetnie się składa bo my wolimy mniej popularne sporty. Poznaj Frisbee Ultimate, walki na poduszki, Thumb Fight Uni – hokej, rzut telefonem komórkowym (zapewniamy komórki:)) a może Quidditch?

oboz Tropem

 


Pozostałe atrakcje
 
Zajęcia wieczorne
 • Skrzynki - Co ciekawego można zrobić mając 20 skrzynek po napojach? Ustawić je w wieżę i... wspiąć się na nie wszystkie! Spróbuj swoich sił w pokonywaniu strachu, grawitacji i nierównego terenu..
 • Gra fabularna - Porwano naszego Kierownika! Wyrusz razem z nami na ratunek! Rozwiąż zagadki, odkryj nieznane zakątki okolicy i poznaj tajemnicę tajnej organizacji V.E.T.O. Czy zdążysz przed zmrokiem?
 • Pierwsza pomoc - Wypadek, ofiara, płonący samochód... i tylko TY możesz im POMÓC! Naucz się z nami co robić w tak niecodziennej sytuacji. Ukończ 3 godzinny kurs BLS na profesjonalnym sprzęcie, a następnie sprawdź swoje nowe umiejętności w nocnej grze pozoracyjnej! Dym, płomienie i krzyki poszkodowanych... Zadyszka gwarantowana!
 • Plażowanie - Plażing - smażing nad morzem o zachodzie słońca! A pomiędzy pluskaniem, mecze siatki plażowej, konkursy na zamki z piasku i kopanie okopów do meczów paintballowych!
 
 • Kino letnie - Komedie, filmy akcji czy bajki dla dużych i małych? Zagłosujmy razem na ulubiony film i przeżyjmy wspólnie te cudowne emocje wcinając popcorn i pijąc słodkie napoje!
 • Dance maty - Spróbuj tańczyć w rytm muzyki i strzałek pojawiających się na ekranie. Dla każdego kto osiągnie skuteczność 80% na minimum 4 poziomie trudności gwarantujemy dużą czekoladę z orzechami!
 • Gry Planszowe - Wieczorem nie ma czasu na nudę! Kości, karty, figurki - czeka na was ponad 40 różnych gier planszowych, karcianych, fabularnych a także tych bardziej kreatywnych, gdzie sami stajecie się częścią gry! Każdy znajdzie coś dla siebie!
 • Mafia - Miasto zasypia... Na ulice Palermo wylęgają się najgorsi opryszkowie - miejscowa Mafia... Nikt nie wie czego można się po nich spodziewać
 • Ognisko - Zabawy, historie i śpiewy do białego rana! Dostaniesz od nas śpiewnik z zabawnymi piosenkami obozowymi, gitarzystę gotowego zagrać nawet disco - polo i mnóstwo kiełbasek do usmażenia nad ogniem :)

 

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65