Planujesz wydarzenie firmowe? Chcesz zmotywować swoich pracowników?

Obóz Grywalizacyjny - Morze

oboz Tropem

Grupa wiekowa: 12-14 lat
Termin: 13-23.07.2019

Cena: 1740,00 zł 

Cena: 1690,00 zł

Wyrusz z nami Tropem Przygody przez duże TP! Po drodze czeka Was mnóstwo gier, zabaw i zdobywania punktów w nowym, dedykowanym dla Was Systemie Grywalizacyjnym!

Aktywny wypoczynek dla Twojego dziecka! Pod okiem doświadczonych wychowawców uczestnicy będą mieli okazję spróbować wielu ekstremalnych aktywności, zabaw ruchowych na świeżym powietrzu oraz twórczych zajęć świetlicowych.

Pozwól dziecku przeżyć niezapomnianą przygodę nad Morzem!


 • Grywalizacja

Przenieśliśmy systemy ze świata gier komputerowych do naszej rzeczywistości!
Tylko u nas każdego dnia masz możliwość zdobywania Punktów Doświadczenia za udział w aktywnościach obozowych i osiągane wyniki w grach zespołowych!

Zdobywaj achievementy i odznaki za zrealizowane Questy i zdobyte umiejętności. Patrz jak twój poziom rośnie i zyskuj dostęp do kolejnych lokacji na Mapie Zapomnianych Krain! Emocjonujące gry fabularne i terenowe pozwolą Wam poczuć się jak w waszej ulubionej grze czy filmie!

oboz Tropem
 • Gry i zabawy

Spróbujcie swoich sił w ogromnej liczbie zabaw! – dentysta, ninja, pojedynek samurajów, chusta klanza, questing, escape room, wiedźmy i wiedźmaki, flagi, zagadki lateralne, sałatka owocowa, i mnóstwo innych :)
Dodatkowo mamy dla Was przygotowane mnóstwo gier planszowych, które uprzyjemnią każdy niepogodny dzień! Najprostsze - eurobusiness, chińczyk i szachy, gry logiczne i zręcznościowe - Jenga, Quarto, Dobble, oraz najpopularniejsze na świecie gry - Munchkin, Neuroshima, Goa, Agricola i wiele, wiele innych!

oboz Tropem
 • Zadanie – strzelanie! :)

Lubisz kolorować? Nie? A jeżeli zamiast kredek dostaniesz... marker paintballowy?! Pokoloruj drużynę przeciwną, zabierz im flagę i walcz o zwycięstwo! A dla najodważniejszych przygotowaliśmy strój lisa. Czy uciekniesz przed myśliwymi?

A gdy już świetnie będziesz radzić sobie z markerem paintballowym proponujemy zajęcia na mobilnej strzelnicy pneumatycznej i łuczniczej! Naucz się podstawowych technik strzeleckich i spróbuj trafić jak najwięcej balonów!

oboz Tropem
 • Dodatkowa dawka adrenaliny i rekreacji

Aby uprzyjemnić pobyt na naszym obozie i dać chwilę relaksu pomiędzy grami i zabawami przygotowaliśmy kilka aktywnych atrakcji do wyboru! Chcesz spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, pokonać slackline bez trzymanki, rozegrać mecz w monstrualnych piłkarzyków a może nawet wspiąć się na 8 metrową wieżę ze skrzynek po napojach?

To wszystko i wiele innych czeka na Ciebie – bez żadnych dodatkowych opłat!

oboz Tropem

 


Pozostałe atrakcje
 
Zajęcia wieczorne
 • Gry towarzyskie  - Słyszeliście może o Czarnych historiach, Czółku albo Tabu? Dla naszych obozowiczów przygotowaliśmy wiele gier do wyboru, które uprzyjemnią Wam popołudnia i długie wieczory!
 • Gra fabularna  - Porwano waszego Wychowawcę! Wyruszcie na ratunek! Rozwiążcie zagadki i złamcie szyfry – odkryjcie co oznacza kryptonim G.A.M.E.
 • Podchody - Opracuj strategię, zajmij pozycję i pokonaj drużynę przeciwnika! Kilka scenariuszy do wyboru, zero nudy, mnóstwo emocji i satysfakcji!
 • Impreza na orientację - Umiejętność obsługi mapy powoli odchodzi do lamusa. Ale czy to znaczy, że poradzisz sobie z obsługą GPS-u i znajdziesz miejsce, którego nie ma na żadnej mapie? Znajdź lampiony, przepisz części kodu i znajdź skarb ukryty za zaszyfrowanymi współrzędnymi. Spróbuj swoich sił razem z zespołem!
 
 • Kino letnie - Filmy, przygodowe, Sci-Fi czy fantasy? Obejrzyjmy razem ulubione filmy i przeżyjmy wspólnie te cudowne emocje wcinając popcorn i pijąc napoje gazowane!
 • Dance maty - Spróbuj tańczyć w rytm muzyki i strzałek pojawiających się na ekranie. A dla lepszej zabawy wyzwij na pojedynek nowych znajomych! Wyznacz swój cel i rusz po wygraną!
 • Mafia - Miasto zasypia... Na ulice Palermo wylęgają się najgorsi opryszkowie… Członkowie Mafii spoglądają na siebie i bezgłośnie dokonują wyboru… Czy kolejny pełnoprawny mieszkaniec miasta już się nie obudzi…?
 • Ognisko - Zabawy, historie i śpiewy do białego rana! Dostaniecie od nas śpiewniki z zabawnymi piosenkami obozowymi, gitarzystę gotowego zagrać nawet disco polo i mnóstwo kiełbasek do usmażenia :)

 

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65