Planujesz wydarzenie firmowe? Chcesz zmotywować swoich pracowników?

Kolonia Młodzi Odkrywcy - Mazury

oboz Tropem

Grupa wiekowa: 7-11 lat
Termin: 24-31.07.2019

Cena: 1590,00 zł 

Cena: 1550,00 zł

Marzysz o tym, żeby zostać naukowcem, nosić biały fartuch i odkrywać nieodkryte? Chciałbyś zostać naukowcem jak Maria Skłodowska-Curie, albo Einstein? Nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki i razem poszukajmy odpowiedzi na pytanie „jak działa świat?”.

Na naszym obozie uczestnicy, pod okiem instruktorów, przeprowadzą niesamowite eksperymenty :) Nie zabraknie też dużej porcji przygody :)


 • Warsztaty naukowe

Przeżyj razem z nami niezwykłą przygodę w świecie nauki. Przekonasz się, że chemia, biologia i fizyka to nie tylko przerażające przedmioty, którymi straszą Cię starsi koledzy, ale też super zabawa. Spróbujesz swoich sił w labolatorium, którym jest cały świat!

Razem stworzymy laboratorium i, jak na prawdziwych naukowców przystało, będziemy rozwiązywać naukowe zagadki rodem z filmów. A może uda nam się odkryć coś nowego? Z nami Nagroda Nobla to tylko kwestia czasu :)

oboz Tropem
 • Doświadczenia chemiczne i reakcje fizyczne

Zawsze zastanawiałeś się skąd się bierze tęcza, dlaczego pada deszcz i z czego są zrobione chmury? A może marzą Ci się wielkie wybuchy, latające pojazdy i ogniste węże?

Razem z nami zrobisz to wszystko, a nawet jeszcze więcej. Z całkiem zwyczajnych rzeczy przygotujemy zupełnie niezwykłe eksperymenty, które będziesz mógł powtórzyć w domu lub w szkole.

Uwaga, to grozi polubieniem nauki!

oboz Tropem
 • Gra fabularna

Porwano naszego Naukowca! Wyrusz razem z nami na ratunek! Rozwiąż zagadki, odkryj nieznane zakątki okolicy i poznaj sekrety tajnej organizacji "T.E.S.T.". Czy zdążysz przed zmrokiem?

 • Ścianka wspinaczkowa

Rozpocznij swoją przygodę ze wspinaniem. Pod okiem doświadczonych instruktorów spróbujesz zdobyć szczyt 8 metrowej ścianki wspinaczkowej. Pokonaj swoje lęki i razem z nami pnij się do góry.

oboz Tropem
 • Łucznictwo

Zastanawiałeś się kiedyś ile strzał potrzeba żeby trafić w 10? Czy uda Ci się wycelować w smoka? A może chcesz sprawdzić czy to możliwe przebić strzałę za pomocą drugiej? Z nami możesz to wszystko sprawdzić!

 • Sporty niestandardowe

Razem z nami poznaj Frisbee Ultimate, walki na poduszki, Thumb Fight, Uni – hokeja, rzut telefonem komórkowym, a może Quidditcha?

oboz Tropem

 


Pozostałe atrakcje
 
Zajęcia wieczorne
 • Podchody - Opracuj strategię, zajmij pozycję i pokonaj drużynę przeciwnika! Kilka scenariuszy do wyboru, zero nudy, mnóstwo emocji!
 • Plażowanie - Słońce grzeje, ale nie ma czasu na godziny smażenia się na kocu. Pomiędzy kąpielami i opalaniem, przychodzi kolej na siatkówkę plażową, tańce i podwodne eksperymenty!
 • INO - Umiejętność obsługi mapy powoli odchodzi do lamusa. Ale czy to znaczy, że poradzisz sobie z obsługą GPS-u i znajdziesz miejsce, którego nie ma na żadnej mapie? Znajdź lampiony, przepisz części kodu i znajdź skarb ukryty za zaszyfrowanymi współrzędnymi. Spróbuj swoich sił razem z zespołem.
 • Gry Planszowe - Nie ma czasu na nudę! Kości, karty, figurki - czeka na Was ponad 40 różnych gier planszowych, karcianych, fabularnych a także tych bardziej kreatywnych, gdzie sami stajecie się częścią gry! Każdy znajdzie coś dla siebie!
 
 • Kino letnie - Komedie, filmy akcji czy bajki dla dużych i małych? Zagłosujmy razem na ulubiony film i przeżyjmy wspólnie te cudowne emocje wcinając popcorn i pijąc słodkie napoje!
 • Mam talent - Umiesz tańczyć? A może opowiadać dowcipy? A może świetnie układasz kostkę Rubika jeżdżąc na monocyklu i żonglując swoimi butami? Cokolwiek potrafisz będziesz mógł się tym pochwalić na naszym wieczorze talentów! Nagroda publiczności w zasięgu ręki!
 • Dyskoteka - Światła, muzyka i taniec. Najnowsze hity puszczane przez DJ poruszą nawet najbardziej zatwardziałych podpieraczy ścian.
 • Ognisko - abawy, historie i śpiewy do białego rana! Dostaniesz od nas śpiewnik z zabawnymi piosenkami obozowymi, gitarzystę gotowego zagrać nawet disco - polo i mnóstwo kiełbasek do usmażenia nad ogniem :)

 

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65