Planujesz wydarzenie firmowe? Chcesz zmotywować swoich pracowników?

Quizy Tematyczne

Kompleksowa organizacja Quizów Tematycznych zawierających ciekawe pytania o różnym stopniu trudności z dowolnie wybranej dziedziny. Sprawdzamy oraz ugruntowujemy posiadaną wiedzę dostarczając przy tym całą masę pozytywnych emocji.

Za każdym razem szczególnie dbamy aby rozgrywka przebiegała w duchu zdrowej rywalizacji i fair play. Profesjonalna animacja prowadzona jest w sposób kreatywny i zgodnie z zasadą baw i ucz.

Podczas trwania atrakcji wykorzystujemy autorską aplikację pozwalającą modyfikować wiele parametrów quizu nawet podczas jego trwania.

 

Przykładowa forma przeprowadzenia Quizu:

  • Runda Wstępna

w której wszystkie zespoły odpowiadają na te same pytania w formie testu jednokrotnego wyboru zdobywając punkty za prawidłowo udzielone odpowiedzi.

  • Dogrywka

w formie pytania otwartego jeśli zajdzie konieczność rozstrzygnięcia o przejściu do finału spośród zespołów posiadających równą liczbę punktów po rundzie wstępnej,

  • Finał

w tej rundzie biorą udział trzy zespoły, z największą ilością punktów po rundzie wstępnej bądź te które zakwalifikowały się poprzez dogrywkę. W trakcie rundy finałowej zespoły indywidualnie udzielają odpowiedzi na wskazane pytania, w razie popełnienia błędu tracąc punkty. Wygrywa drużyna której pozostanie najwięcej punktów na koniec rundy.

(w jednej turze quizu rywalizować może od 3 do 10 zespołów liczących do pięciu uczestników)


 

 

Organizacja:

  • przygotowujemy zestawy pytań  i prowadzimy quizy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych,
  • dobieramy czas trwania eventu do Państwa potrzeb,
  • dojeżdżamy w każde miejsce na terenie kraju,
  • istnieje możliwość przygotowania foto lub wideorelacji z przebiegu eventu.

 

  

Cena od: 1800 zł

(kalkulacja dla województwa świętokrzyskiego)

przyciskKONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65