Planujesz wydarzenie firmowe? Chcesz zmotywować swoich pracowników?

Gry Miejskie

Zdjęcie Sukiennic na krakowskim rynku Już od pierwszej chwili rozpoczęcia wycieczki sprawy organizacyjne powierzacie Państwo pilotowi, którego misją jest przejęcie na siebie wszelkich formalności, zapewnienie niezbędnego wsparcia oraz dopilnowanie właściwej realizacji programu.

Naszym największym i najbardziej cenionym atutem jest kompleksowość usług. Nie widzimy problemu by od momentu podpisania umowy do oficjalnych podziękowań wziąć na siebie wszystkie organizacyjne kwestie związane z wycieczką – transport, ubezpieczenie, fotorelacje z wydarzenia, rezerwacje atrakcji, zapewnienie przewodników i wiele innych!

Pragniemy tworzyć wspomnienia, do których nasi Klienci wciąż chcą wracać. Odchodzimy od nudnego zwiedzania i żmudnego słuchania o pomnikach :) Gdy Klient zwraca uwagę, że zależy mu na walorach historycznych wycieczki proponujemy dotknięcie historii miejsc, które odwiedzamy. Profesjonalnie przygotowane gry miejskie nie tylko pozwalają na zrozumienie szerszego kontekstu ale również zawierają wiele ciekawostek, które później młodzi uczestnicy chcą pogłębiać i poznawać we własnym zakresie.

W naszym arsenale znajdziecie wiele gotowych propozycji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi. Jeżeli jednak żadna z propozycji nie przypadła Państwu do gustu to prosimy o kontakt! Wspólnie dokonamy szczegółowej analizy potrzeb, wybierzemy miejsce, standard oraz zwrócimy uwagę na pozostałe czynniki pozwalające zrealizować niezapomnianą wycieczkę.

W aktualnej ofercie gotowych jednodniowych gier miejskich mamy:

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65