Planujesz wydarzenie firmowe? Chcesz zmotywować swoich pracowników?

Integracja dla grup

dziewczyny trzymające markery paintballoweWszyscy wiemy jak bardzo ważną rolę odgrywa dobry duch w każdej klasie. Z myślą o jego przebudzeniu przedstawiamy kilka propozycji, które z pewnością pozwolą zintegrować całą grupę i nabrać energii do dalszej pracy.

 

 

 

 

 

Zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej

Zajęcia prowadzimy na profesjonalnej ścianie wspinaczkowej o wysokości 7,5 m i powierzchni ponad 50 m2 znajdującej się przy Domu Harcerza na Białogonie. Trenujemy z asekuracją "na wędkę" oraz "na prowadzenie" umożliwiając zdobywanie umiejętności w sposób kompleksowy. 

dwie osoby wspinające się na sztucznej ściance wspinaczkowej

Parametry techniczne ściany:

 • wysokość - 7,5 m.
 • szerokość - 7,5 m.
 • maksymalne przewieszenie 2,5 m
 • drogi wspinaczkowe o zróżnicowanym stopniu trudności
 • 5 stanowisk asekuracji górnej
 • możliwość wspinania z asekuracją dolną
 • pełna faktura imitująca naturalną rzeźbę skalną.

 

Spływ kajakowy rzeką Nidą

Spływy kajakowe dają wyjątkową możliwość poznania krajobrazu oraz obcowania z dziką przyrodą z nowej, ciekawej perspektywy szlaku wodnego.

spływ kajakowy kajakarze rzeka

Stopień trudności proponowanej trasy dobieramy indywidualnie do preferencji grupy. Organizowane przez nasz Zespół wyprawy stanowią oderwanie od szarości dnia codziennego, pozytywnie wpływają na samopoczucie i zdrowie, a także stanowią ciekawe wyzwanie, którego realizacja każdemu przyniesie dużo satysfakcji.

 

 

 


 

 Mecz paintballowy

Paintball jest sportem zespołowym dostarczającym zarówno emocji jak i adrenaliny. Uprawiają go ludzie w różnym wieku, każdej płci, każdej profesji. O swojej skuteczności zawodnicy decydują sami stawiając na taktykę, logikę i determinację lub szybkość, zwinność czy też warunki fizyczne.

Najlepsi gracze łączą te cechy w jedną całość. Najistotniejsze jest jednak zaangażowanie, zaufanie oraz współpraca. W skrócie paintball polega na wyeliminowaniu z gry przeciwnego zespołu poprzez "zaznaczenie" naszych rywali kolorowymi kulkami z farbą, za pomocą tak zwanego markera paintballowego (przypominającego działaniem pistolet pneumatyczny). 

Aby zapewnić atrakcyjną rozrywkę oraz odpowiednie bezpieczeństwo dla graczy podczas rozgrywek paintballowych udostępniamy:

markery paintballowe gracze

 • marker paintballowy BT-4 Combat Slice z systemem HP,
 • odzież ochronną (5 różnych rodzajów kolorystycznych),
 • maskę chroniącą głowę graczy,
 • dodatkowy ochraniacz na szyję,
 • pakiet kul paintballowych (w standardowej ofercie zapewniamy 200 kul),
 • zestaw radiotelefonów Motorola,

 
Podczas gry zapewniamy stały dostęp do sprężonego powietrza (którym napełniamy butle w razie konieczności) oraz dostęp do dodatkowych kul.

 

Turniej gigantycznych piłkarzyków i zajęcia na strzelnicy sportowej

Wspaniała zabawa w której jednocześnie bierze udział 10 graczy, boisko ma wymiary 6x12m, a zawodnicy poruszają sie jedynie prawo-lewo więc o wyniku decyduje skuteczna współpraca i obranie dobrej strategii rozgrywki. Boisko doskonale sprawdza się podczas imprez integracyjnych, wycieczek, pikników oraz eventów.

piłkarzyki na uwięzi

Podczas gdy część osób uczestniczy w Turnieju pozostała część grupy ma okazję spróbować swych sił na mobilnej strzelnicy sportowej, gdzie do dyspozycji uczestników są łuki sportowe oraz krótka i długa broń pneumatyczna.

 


 

 

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji lub… stworzenia własnych! Każda z propozycji trwa 3 godziny i kalkulowana jest dla grupy 20 osób - oczywiście nie jest dla nas żadnym problemem dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań.

 

Do każdej z atrakcji dodatkowo proponujemy organizację grilla lub ogniska z kiełbaskami.

 Posiadamy także możliwość zorganizowania transportu własnym, komfortowym autokarem.

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65