Planujesz wydarzenie firmowe? Chcesz zmotywować swoich pracowników?

Gra Miejska Śladami Powstańców

Uczestnicy wcielają się w rolę Powstańców Warszawy. Ich zadaniem jest przekazaniem nigdy nie dostarczonego meldunku,który może zmienić losy zarówno Powstania jak i całej wojny. Aby przekazać meldunek, będą musieli wykonać szereg zadań oraz wykazać się sprytem i inteligencją. Nie jest chyba niczym dziwnym, że czas jest ograniczony, a wokół czeka wiele pułapek?

49 zł/osobę

Oferta obowiązuje przy udziale min. 45 osób.

 

Plan Gry Miejskiej:

  • Spotkanie z organizatorem w centrum miasta,
  • Instruktarz i podział na patrole,
  • Rozdanie pakietów startowych i rozpoczęcie gry,
  • Zakończenie Gry,
  • Czas Wolny do dyspozycji wychowawców,
  • Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.


Dodatkowo
 możemy zorganizować transport oraz zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego.


Wiek uczestników:

Gry Miejskie Śladami Powstańców są dostosowane przez nasz Zespół do każdej grupy wiekowej, zapewniając dopasowny poziom trudności i maksymalnie angażując każdego uczestnika. Nasza oferta skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych, ponad-gimnazjalnych oraz klas 6 szkół podstawowych. Młodszym grupom proponujemy inną tematykę gier miejskich - lepiej dostosowaną do wieku.


O grach miejskich..

Zespół Tropem Przygody jest autorem kilkunastuinnowacyjnych gier rozgrywanych w przestrzeni miejskiej. Wszystkie scenariusze przygotowywane są z myślą o grupach szkolnych.

Zadania stanowią przykład edukacji pozaformalnej - skupiają uwagę wokół problemów ekologii, świadomości społecznej czy też historii i ciekawostek dotyczącychdanego regionu. Wszystkie scenariusze przygotowywane są na dwie - trzy godziny i można je zrealizować w większych miastach naszego kraju - szczególnie dobrze wychodzą w Warszawie, Krakowie, Kielcach i Sandomierzu.


Zaproszamy również do zapoznania się z ofetą pozostałych Gier Miejskich:

 

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65