Andrzej Kasperkiewicz

>
Andrzej Kasperkiewicz

Motto: „Jakość a nie jakoś”

Manager wydarzeń Tropem Przygody – odpowiada za realizację wydarzeń od przygotowania po ewaluację, z naciskiem na wszystko co pomiędzy. Co Dział Sprzedaży obieca to Dział Realizacji musi urzeczywistnić 🙂
Ma hopla na punkcie bezpieczeństwa i zapobieganiu ryzyka w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się profilaktyką i szkoleniami z pierwszej pomocy. Uczestnik i współprowadzący kilkunastu międzynarodowych szkoleń dotyczących pracy z młodzieżą. Ma głowę pełną efektywnych i efektownych pomysłów.

Pasjonat zarówno gier komputerowych jak i eurobiznesu; pokonanie go w tej grze jest niełatwym zadaniem -może się tym poszczycić jedynie kilka osób na świecie. Zamiłowany w górach świętokrzyskich, turysta pieszy i pilot naszych wycieczek. Mistrz pakowania plecaka i busa. Zawsze ma scyzoryk i rękawiczki pod ręką. Nie ocenia dnia przed zachodem słońca i zawsze jest przygotowany na każdą ewentualność. Lubi się szkolić w każdym kierunku – często można go spotkać na różnych kursach i warsztatach – szczególnie w okolicy stołu z ciasteczkami.

Uprawnienia:

  •  Kierownik oraz Wychowawca na obozach Tropem Przygody
  •  Instruktor ZHP w stopniu przewodnika
  •  Ratownik Medyczny i Instruktor Pierwszej Pomocy
  •  Trener umiejętności miękkich, liderstwa i wolontariatu
  •  Kurs Kierowników Wycieczek Szkolnych

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart